Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za sierpień
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień
Ludzie nie znacie innych gier ?
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@cacodemon666, post #1

Znają ale ciągle grają w te same :P.
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@strim, post #2

"Na przykład, no ja wiem? ... Mnie się podobają gry, w które już raz grałem. Po prostu". :P
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień
Może już czas dać sobie spokój z Games TOP10. Głosuje garstka osób i wciąż na to samo...
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@PopoCop, post #4

Wprost przeciwnie, głosuje coraz więcej osób. Kiedyś liczba głosów nie przekraczała 30, a teraz sięga 40. To wzrost o 25%. Ale fakt, mogliby przestać głosować na "The Settlers".
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@mailman, post #5

Ale fakt, mogliby przestać głosować na "The Settlers".

< This is sparta! >

NIGDY! na drzewo!

< /This is sparta! >



Ostatnia edycja: 02.09.10 20:47:34
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@mailman, post #5

Dawno nie głosowałem ale przekonałeś mnie. Trza oddać głos na Settlersów!
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień
Ja notorycznie głosuje już od jakiegoś czasu :) I zawsze Breathless ma 10 pkt
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@PopoCop, post #4

A czy Ty bierzesz udział w Games TOP10? :)
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień
Ratunkiem i swiezym oddechem dla tej listy byloby zachowanie listy ogolnej ale z dodaniem podkategorii typu: wyscigi, strategie, bijatyki, sportowe, logiczne, symulatory, strzelanki poziome... itd.

Na Amige bylo byt duzo znakomitych gier z kazdej kategorii aby ograniczac liste tylko do ogolnej. Ogolna jest ok, ale dobrym pogladem byla by tez orientacja na poszczegolne grupy... poza tym wiecej do wypelniania, to wiecej glosowania i dluzsza chwila przyjemnosci przy oddawaniu glosow.

Kto nie mial do czynienia z klasyczna Amiga, a chcialby z nia poobcowac dzisiaj i jednoczesnie nie ma pojecia jakie gry byly najlepsze moglby dzieki takiej liscie zyskac rozeznanie jakie byly najlepsze wyscigi, jaka najlepsza strzelanka, pilka nozna, strategia etc.

Mam do oddania 10 glosow i jak ja mam teraz glosowac i z czego zrezygnowac skoro conajmniej 30 tytlow zasluguje moim zdaniem na znalezienie sie na tej liscie, w tym kilka z nich cenie tak samo tyle, ze sa one zupelnie innego gatunku.

Dodal bym tez liste 5-10 najlepszych Demek z klasyka.
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@mailman, post #5

Kiedyś liczba głosów nie przekraczała 30, a teraz sięga 40. To wzrost o 25%

To brzmi jak żart... A jeśli piszesz serio, to jest to nieco żałosny argument (bez obrazy).
Games TOP10 to dla mnie małe kuriozum. Kiedyś zdarzało mi się głosować, ale dałem sobie spokój, bo i tak w czołówce ciągle The Settlers, Superfrog albo Cannon Fodder. Czyli gry, w które głosujący kiedyś grali i będą na nie głosować do śmierci
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@Duracel, post #10

Zgadzam się z kolegą. Więcej kategorii pozwoli na promowanie gier Amigowych a także ułatwi głosowaniewybór gier. Przyznam się bez bicia, że chyba raz głosowałem. Obiecuję poprawę.
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@PopoCop, post #11

Nie fisiuj :) Ja lubię sobie zagłosować :) Często przed oddaniem głosa... ale to i tak nie ważne. Tak jak napisałem na wstępie- lubię głosować. Tym co się nie podoba wciąż ta sama czołówka, to niech oddadzą głosy i tyle :)
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@PopoCop, post #11

PopoCop, a Twoim zdaniem ilu jest czynnych amigowców w Polsce? Uzbierasz 200? Jeżeli uzbierasz, to 40 głosujących to moim zdaniem bardzo dużo. Biorąc pod uwagę, że w czasach świetności Amigi nakład pism amigowych oscylował w okolicy 25-30 tys., to nawet jeżeli głosował 1000 osób (czego na pewno nie było), to nasz wynik, statystycznie rzecz biorąc, jest zadowalający.

Kwestia tego na co głosują ludzie jest odrębna. Mnie też się to nie podoba, no ale cóż mogę na to poradzić? Sądziłem, że po napisaniu surowej recenzji "The Settlers" wywołam jakąś dyskusję lub zmianę poglądów. Byłem w błędzie.
[#15] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@Duracel, post #10

Temat wałkowany co miesiąc - jeżeli ktoś to oprogramuje, nie widzę problemu. Póki co ktoś się zdeklarował, że to zrobi, więc czekamy na efekty jego pracy.

Dodal bym tez liste 5-10 najlepszych Demek z klasyka.

Były próby zorganizowania czegoś takiego, ale zagłosowało siedem osób... Przejrzyj forum.
[#16] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@mailman, post #14

Zagłosowałem, nie typowałem osadników :)
W sumie to chyba głosowałem pierwszy raz, trzeba zrzucić Settlersów, SFroga (sorry parallax) i inne gry z czołówki :P
[#17] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@mailman, post #14

mailman dobrze jest jak jest ciesze sie ze chce ci sie tym zajmowac i wyniki opublikowujesz bardzo szybko.
Ja po prostu glosuje na to co aktualnie najwiecej ciupalem na swojej A500/600 .. bo A1200 uzywam wylacznie do DEM :-]
generalnie co miesiac jest nie potrzebne brzeczenie nie wygral wasz faworyt to nagle nie zadowolenie..dokladnie tak jak PiS w 5 ostatnich wyborach ;-]
[#18] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@HOŁDYS, post #17

Taa... A wszystkim niezadowolonym z wyników głosowania mówimy "Wygrała demokracja". ;)
[#19] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień
Mam pomysł. To zagłosujmy dla odmiany w gry, które mają najmniej punktów, zobaczymy co wygra :D
[#20] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@HOŁDYS, post #17

dokladnie tak jak PiS w 5 ostatnich wyborach ;-]


Tak na marginesie to, chyba w ostatnich 3...

...albo jak PO w pamiętnych wyborach, w których z L. Kaczyńskim przegrał Donek, a PO z PiSem... od których to wyborów cała wojna PO-PiS się zaczęła.
[#21] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień
Czas na jakies zmiany w głosowaniu na gry (żeby miały szanse inne tytuły się przebijać i promować bo juz sie robi TOP10 nudna), pierwszą rzeczą jaką bym proponował zmienić to wybór tytułów przez menu rozwijalne czy w innej wygodnej formie.
[#22] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@Pawelek, post #21

A jak ktoś zechce podać nowy tytuł? Nie sądzę aby na liście były wszystkie amigowe (i około) gry.
Dodatkowo - 10 pól, w formularzu trzeba będzie zmieścić 10 pełnych list wszech czasów, teraz policz ile kilobajtów to będzie do wczytania.
Przecież niżej jest cala lista, to można sobie przeglądać i skopiować trzema kliknięciami, wybierak też trzeba przeglądać, a formularz zapamiętuje wpisywane tytuły.
Im więcej będzie głosować osób i na inne tytuły, tym szybciej się coś zmieni. A jak każdy mówi - a po co, i tak settlers wygra... - no to sorry, niegłosujący głosu nie mają.
[#23] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@Duracel, post #20

...albo jak PO w pamiętnych wyborach, w których z L. Kaczyńskim przegrał Donek, a PO z PiSem... od których to wyborów cała wojna PO-PiS się zaczęła.

Trafne spostrzeżenie, dzisiaj już mało kto o tym pamięta, że ta wojna zaczęła się własnie od urażonej dumy Donkeya po przegranych podwójnie wyborach, a media typu WSI24 starannie o tym nie wspominają i tradycyjnie odwracają kota do góry ogonem. Ale koniec z tym offtopem.

Skoro na liście Top10 już musi być jakaś platformówka to proponuje zamienić Superżabę na Futrzaki. (A tak wogóle to może całkowity zakaz głosowania na SF, CF i TS? )
[#24] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@Kiv_Master, post #23

Miast zamiany lub zakazów lepiej głosować :)
[#25] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@kjb, post #24

...na The Settlers. :D
[#26] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@Kiv_Master, post #23

Trafne spostrzeżenie, dzisiaj już mało kto o tym pamięta, że ta wojna zaczęła się własnie od urażonej dumy Donkeya po przegranych podwójnie wyborach

A, tak przypominam sobie, to jakiś zły człowiek z Platformy Obywatelskiej wyciągnął Kaczyńskiemu, że miał dziadka w Wehrmacht'cie! Jak on mógł i kto go do tego inspirował?! Straszne :-O
[#27] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@smith, post #26

Trzymajmy się wszyscy tematu...
[#28] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@smith, post #26

A to Ty żyjesz?

Ps. A co Tusk nie miał dziadka w Wehrmachcie? Przeszkada Ci wyciąganie prawdy w kampanii? To nie znasz jeszcze prawdziwej demokracji, patrz USA.

Dziadek Tuska

A w temacie: Lubi ktoś tu oprócz mnie Fury of the Furries bo widzę, że jestem osamotniony :(


Ostatnia edycja: 05.09.10 14:09:15
[#29] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@Kiv_Master, post #28

Ban do północy za nietrzymanie się tematu (o czym pisałem w poście wyżej).
[#30] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@Kiv_Master, post #28

jo grał , nawet dobre .
grałem też w benka , inne .
fakt mam teraz blaszaka , cóż jest tańszy ale cały soft Amigowy mam , emule zawsze na twardym dysku jest i będzie .
Amiga to drugi komp który miałem i mam do niego sentyment .
w przyszłości jeśli się uda kupię Amigę i zacznę przygodę od nowa.
mam inne propozycje :
Nicki Boom , Projekt X , Premiere , global gladiators , lotus 2 najlepszy z serii , alladyn , król lew , gloom , pp hammer ,pinball prelude , pinball fantazje . to moje propozycje .
tak nawiasem mówiąc może trzeba by było stwożyć listę najgorszych gier wydanych na Amigę . ;)
Byłem , jestem i zawsze pozostanę Amigowcem !!!!!!!!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem